ورق برنج

ورق برنجی پامنار موجودر در انبار فولاد مارکت

 

جزء اصلی برنج ، مس است. میزان وجود مس از نظر وزنی، بسته به نوع برنج و کاربرد آن، بین ۵۵% تا ۹۵% متغیر است. برنجی که حاوی درصد بالایی از مس است از مس تصفیه شده الکتریکی درست شده که حداقل ۹۹٫۳% خالص بوده و وجود سایر مواد را تقلیل می دهد.

دومین جزء تشکیل دهنده ی برنج ، روی (زینک) است. مقدار روی از نظر وزنی بسته به نوع برنج بین ۵% تا ۴۰% متغیر است. برنج با درصد روی بیشتر سخت تر و مقاوم تر می باشد، ولی شکل دهی آن مشکل بوده و در برابر خوردگی هم ضعیف تر است.

ورق برنجی که از آلیاژهای مس و روی ساخته شده است، معمولا شامل 70 درصد مس و 30 درصد روی می باشد. این ورق های برنجی زرد رنگ هستند. ورق برنجی نازک دارای مقاومت کششی و سختی بالایی اند و همچنین می توان از آنها در محیط هایی که دارای عوامل خوردگی هستند استفاده کرد. از ورق های برنجی می توان در کارهایی مانند ساخت رادیاتورها، مخازن، قفل ها، بست ها و … استفاده کرد.

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید مس و آلیاژهای آن از جمله برنج در دنیا و بزرگترین کارخانه تولید مس در ایران صنایع مس شهید باهنر و ورق برنجی اصفهان می باشد که فروش ورق برنجی باهنر و ورق برنجی اصفهان در فولاد مارکت انجام می شود و شما می توانید تمام محصولات ورق برنجی باهنر را با بهترین قیمت و کیفیت در فولاد مارکت خریداری کنید.

لیست قیمت ورق برنجی

تاریخ به روزرسانی 98/11/13

قیمت (تومان) حالت وزن (kg) ابعاد قطر نام کد
789,002 شیت 22.7 2000*660 2 mm ورق برنج 2966
750,000IRR شیت 3.4 2000*660 0.3 mm ورق برنج 2967
750,000 شیت 11.4 2000*660 1 mm ورق برنج 2968

 

در فولاد مارکت انواع ورق برنجی در عرض و ضخامت های مختلف تولید می شود (از ورق برنجی 1 میل تا 50 میل ) و به صورت رول یا شیت به مشتریان عرضه می شود. برای سفارش و خرید ورق برنجی و اطلاع از قیمت ورق برنجی میتوانید به صورت آنلاین یا حضوری اقدام کنید. همچنین برای فروش ورق برنجی و یا دریافت مشاوره رایگان نیز میتوانید با ما تماس بگیرید.

شایان ذکر است که بدلیل نوسانات شدید بازار ارز، قیمت ها متغیر هستند، لذا برای دریافت به روز قیمت ورق برنجی پامنار و یا فروش ورق برنجی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید!