گرد مسی| خرید میلگرد مسی – فولاد مارکت

میلگرد مسی یکی از مقاطع آلیاژ مس است که در صنعت کاربرد زیادی دارد. این میلگرد خاصیت های الکتریکی و مکانیکی خوبی دارد و نسبت به خوردگی مقاومت نسبتا خوبی از خود نشان می دهد. این ویژگی ها باعث شده خرید میلگرد مسی دربازار طرفداران خود را داشته باشد.

 

خرید میلگرد مسی
خرید میلگرد مسی

ابعاد میلگرد مسی

این میلگردها قطرهای مختلفی دارند و طول آنها به صورت معمول سه متری است. فروش میلگرد مسی به صورت کیلویی انجام می شود، اما سانتی متری هم به فروش می رسد. میلگرد مسی یکی از مقاطع مس است که مقطع آن دایره ای شکل است. به قطرهای خیلی ریز آن مفتول مسی و به قطرهای متوسط و بزرگ آن میلگرد مسی می گویند.

لیست قیمت گرد مسی

تاریخ به روزرسانی1401/04/29

قیمت (ریال)حالتواحدسایزنام
2.680.0003 متریکیلوگرم5میلگرد مسی
2.680.0003 متریکیلوگرم10میلگرد  مسی
2.680.0003 متریکیلوگرم15میلگرد مسی
2.680.0003 متریکیلوگرم20-60 میلگرد مسی

ویژگی‌های میلگرد مس

میلگرد مسی دارای شکل پذیری و رسانایی گرمایی و الکتریکی مناسبی است. این فلز به صورت طبیعی نرم است و چکش خواری خوبی دارد. اما بسته به نوع مصرف می توان سختی آن را زیاد کرد. رنگ مس به قدری معروف است که در دسته بندی رنگی به نام رنگ مسی شناخته می شود. میلگرد مسی معمولا از آلیاژ c101 میباشد. میلگرد مسی از قابلیت جوشکاری ، ماشینکاری و شکل پذیری خوبی برخوردار است . همه این مشخصات خوب باعث شدند تا هزینه ای که بابت قیمت گرد مسی پرداخت می کنید ، ارزشش را داشته باشد.

 

میلگرد مسی توسط کارخانجات مختلفی تولید می شود که از آن جمله می توان به شرکت مس باهنر، شرکت بابک مس ایرانیان و صنایع قائم مس اشاره کرد.

برای خرید میلگرد مسی می توانید به وبسایت فولاد مارکت مراجعه کنید. توجه کنید که با توجه به نوسانات قیمتی قبل از خرید حتما از آخرین قیمت بازار مطلع شوید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *