لوله گالوانیزه | خرید لوله گالوانیزه – فولاد مارکت

تا قبل از دهه 60 میلادی ، لوله های گالوانیزه کاربرد بسیاری در لوله کشی خانه ها داشتند . زمانی که لوله گالوانیزه اختراع شد ، جایگزینی برای لوله های سرب در خطوط آبرسانی بود. با این حال امروزه ما متوجه شدیم که دهه ها قرار گرفتن در معرض آب ، می تواند باعث زنگ زدگی و خوردگی داخل لوله شود. مگر اینکه اقدامات لازم انجام شود. لوله گالوانیزه در واقع همان لوله استیل است که برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی در یک پوشش محافظ روی قرار داده شده است و این عمل توسط گالوانیزاسیون صورت می گیرد . پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد. به دلیل خواص منحصر به فرد خرید لوله گالوانیزه مدت هاست که رایج است.

لوله گالوانیزه بندیل شده موجود در انبار فولاد مارکت

لوله گالوانیزه در سایزهای مختلفی تولید می شوند : از لوله گالوانیزه 1 اینچ تا لوله گالوانیزه 10 اینچ و حتی بیشتر . لوله گالوانیزه در هر سایز و ابعادی در فولاد مارکت موجود است. در صورتی که محصول مدنظر خود را در لیست زیر یافت نکردید با مشاوران فولاد مارکت تماس بگیرید!

 

در لیست زیر می توانید قیمت لوله گالوانیزه 1 اینچ ، لوله گالوانیزه 2 اینچ ، لوله گالوانیزه 3 اینچ و لوله گالوانیزه 4 اینچ را در سایزهای مختلف مشاهده کنید. اگر قصد دارید از به روز ترین قیمت لوله گالوانیزه مطلع شوید ، کافی است با شماره درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید و آخرین قیمت لوله گالوانیزه را دریافت کنید و یا مشاوره رایگان فروش لوله گالوانیزه دریافت کنید.

لیست قیمت لوله گالوانیزه

تاریخ به روز رسانی 1402/04/19

قیمت لوله گالوانیزه 1 اینچ
قیمتواحدتحویلاستانداردحالتضخامت (mm)سایزنامکد
 ريال  365.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری21 اینچلوله گالوانیزه6616
 ريال  365.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری2.51 اینچلوله گالوانیزه6617
قیمت لوله گالوانیزه 2 اینچ
قیمتواحدتحویلاستانداردحالتضخامت (mm)سایزنامکد
 ريال 355.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری2 2اینچلوله گالوانیزه6620
 ريال 355.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری2.5 2اینچلوله گالوانیزه6621
قیمت لوله گالوانیزه 3 اینچ
قیمتواحدتحویلاستانداردحالتضخامت (mm)سایزنامکد
 ريال 355.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری2.5 3اینچلوله گالوانیزه6622
 ريال 355.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری3 3اینچلوله گالوانیزه6623

 

قیمت لوله گالوانیزه 4 اینچ
قیمتواحدتحویلاستانداردحالتضخامت (mm)سایزنامکد
 ريال 355.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری3 4اینچلوله گالوانیزه6622
 ريال 355.000 کیلوگرمکارخانهصنعتی6 متری2.5 4اینچلوله گالوانیزه6622

لوله های گالوانیزه چگونه به نظر می رسند؟

در ابتدا که لوله گالوانیزه نصب می شود ، رنگ لوله شبیه نیکل است. اما بعد از مدتی ، ممکن است لوله گالوانیزه باتوجه به محیطی که در آن قرار دارد تیره تر و بسیار مات تر ظاهر شود. ما خانه هایی را دیده ایم که لوله های آب رنگ شده اند ، بنابراین تشخیص آن در نگاه اول دشوار خواهد بود.

کاربرد لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه معمولا برای انتقال حرارت، گاز و آب مورد استفاده قرار میگیرد. این لوله همچنین برای تخلیه فاضلاب لوازم بهداشتی کوچک نیز کاربرد دارد. یکی دیگر از موارد مصرف لوله های گالوانیزه در گلخانه ها می باشد.

لوله گالوانیزه موجود در فولاد مارکت

انواع لوله گالوانیزه

لوله های گالوانیزه به دو دسته لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی گالوانیزه که به لوله آهنی سفید نیز معروف هستند تقسیم میشوند و روش تولید هرکدام نیز مختلف است. یعنی در واقع 2 نوع لوله گالوانیزه داریم: لوله گالوانیزه فولادی و لوله گالوانیزه آهنی . جنس این لوله ها از آهن سفید نورد شده است که درز آن توسط دستگاه های درز جوش به هم جوش داده می شود. لوله های گالوانیزه می توانند به طرق مختلفی تولید و ساخته شوند.

لوله گالوانیزه آهنی

رنگ این لوله معمولا خاکستری و تیره است. جنس لوله گالوانیزه آهنی از آهن سفید نورد شده است و به آن لوله درزدار نیز گفته می شود، زیرا در لوله آهنی درز ها بوسیله دستگاه هایی به همدیگر متصل می شوند و سپس به یکدیگر جوش داده می شوند.

لوله گالوانیزه فولادی

لوله گالوانیزه فولادی از جنس فولاد نرم می باشد. کاربرد اصلی این لوله در تخلیه فاضلاب و تهویه است. بعد از تولید لوله گالوانیزه فولادی ، برای مقاوم کردن این لوله در برابر زنگ زدگی ، پوسیدگی و خوردگی ، و همچنین محافظت در برابر اسیدها ، لوله ها را در یک وان حاوی فلز روی قرار می دهند.

معمولا لوله های گالوانیزه در طول های 6 متر و در سایزهای مختلف و قطرهای 1 اینچ تا 8 اینچ تولید می شوند. اتصالات لوله گالوانیزه برشن، کمربند و قفل می باشد و توسط دنده پیچ ها نیز بهم متصل می گردند. در هنگام خرید لوله گالوانیزه توجه داشته باشید که از اتصال لوله های گالوانیزه به روش جوشکاری باید پرهیز نمود زیرا بر اثر حرارت ناشی از جوشکاری و سوختن روکش گالوانیزه (آلیاژ روی) دود غلیظ و سفیدی تولید می شود که محیط کار را آلوده می نماید و تنفس آن ایجاد مسمومیت کرده و موجب آسیب دیدن دستگاه تنفسی می شود.

مشخصات لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه اصفهان موجود در فولاد مارکتلوله های گالوانیزه در صنعت کاربردهای فراوانی دارند. این لوله ها بسیار مقاوم و با دوام هستند و اگر به خوبی گالوانیزاسیون شوند طول عمر طولانی خواهند داشت ، ضمن اینکه قابل بازیافت هم می باشند. علاوه بر این بدلیل مناسب بودن قیمت لوله گالوانیزه در ساختمان سازی استفاده های فراوانی از آن می شود. از جمله برترین برندهای لوله گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد : لوله گالوانیزه اصفهان ، لوله گالوانیزه قزوین و لوله گالوانیزه ساوه که شما می توانید همه این برندها را از فولاد مارکت تهیه کنید و برای اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه ، خرید لوله گالوانیزه و هرگونه سوال درباره فروش لوله گالوانیزه برای هر کدام از این کارخانه ها با کارشناسان ما تماس بگیرید!

 

Contents

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *