ورق ضد سایش هاردوکس موجود در انبار فولاد مارکت

ورق های ضد سایش با سختی بالا و کیفیت عملکرد بسیار بالا، و همچنین ویژگی های عالی از چقرمگی و شکل پذیری در درجه کم شناخته می شوند.
در نتیجه این ویژگی ها آنها را بسیار مناسب تر از فولادهای معمولی در کاربرد های مختلف می کند چون دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی و سایش هستند .

ورقها با خنک کن کنترل شده (در آب) تولید می شوند.
آنها به طور کامل با افزودن عناصری مانند نانوبیوم و وانادیوم ذوب و پردازش شده و طی فرآیندی ویژه به عمل می آیند.

این فولادها “محصولاتی مارکدار” هستند، بنابراین آنها توسط نامی که از طرف سازنده داده می شود، به مصرف کنندگان عرضه می شوند، و قیمت ها و ابعاد مختلفی دارند، بنابراین در هنگام خرید ورق ضدسایش به ابعاد و قیمت آن دقت کنید.

 

ورق هاردوکس در ضخامت های بالاتر از ۵mm عرضه می شود؛ ورق های معادل هادوکس نظیر ورق کرسابرو دارای ضخامت های پایین تر و بیشتر از ۵mm هستند.

ورق های هاردوکس با سختی ۴۰۰، ۴۵۰، ۵۰۰ و ۶۰۰ برینل موجود می باشد که از میان آن ها ورق هاردوکس ۴۰۰ ، ۴۵۰ و ۵۰۰ در صنایع داخلی کاربرد بیشتری دارد.

فولاد مارکت عرضه کننده انواع ورق های ضدسایش (ورق هاردوکس) باسختی های 400، 450، 500، 550، 600 برینل است. برای دریافت قیمت ورق ضدسایش و اطلاع از نحوه خرید ورق ضد سایش می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. امکان خرید حضوری و آنلاین نیز وجود دارد.

 

 ترکیب شیمیایی ورق ضدسایش 400، 450، 500

% B max% Mo max % Ni max % Cr max % S max % P max % Mn max % Si max  %C max 
۰٫۰۰۴۰٫۶۱٫۵۲٫۵۰٫۰۱۰٫۰۲۵۱٫۶۰٫۷۰٫۳۲Hardox 400
۰٫۰۰۵۰٫۶۱٫۵۱٫۴۰٫۰۱۰٫۰۲۵۱٫۶۰٫۷۰٫۲۶Hardox 450
۰٫۰۰۵۰٫۶۱٫۵۱٫۵۰٫۰۱۰٫۰۲۱٫۶۰٫۷۰٫۳Hardox 500

 

شایان ذکر است که بدلیل نوسانات شدید بازار ارز، قیمت ها دائما در حال تغییر هستند، لذا برای دریافت قیمت های به روز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید!

مطالب مرتبط

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *